Lesrooster

  Lesrooster seizoen 2018-2019

recreatie
lesrooster gymzalen
Sportzaal Ravensehoek Rode Kruislaan 3
Maandag
16:30-17:303Turnen Meisjes 6 jaarMiranda Kievit
17:30-18:304Turnen Meisjes 7 en 8 jaarMiranda Kievit
18:30-19:3060Turnen Meisjes 9 jaarMiranda Kievit
free running
Donderdag
16:00-17:0062Jongens/Meisjes 6 tot 9 jaarTim van Onselen
17:00-18:0052Jongens/Meisjes 10 tot 12 jaarTim van Onselen
Sportzaal Bolwerk "de Windroos" Bolwerk 46
Donderdag
16:00-17:007J/M Kleutergym vanaf 3 jaarEugenie den Braasem
17:00-18:008Turnen Meisjes 6 tot 8 jaarEugenie den Braasem
19.30-20.3010Conditietraining DamesAstrid Roos-Weller
20.30-21.306Conditietraining DamesAstrid Roos-Weller
Sportzaal Nieuwenhoorn "de Woelhoek" Dorpsstraat 22
Maandag
15:30-16:3011J/M Kleutergym vanaf 3 jaarBelinda Gerretse
16:30-17:3012Turnen Meisjes 6 tot 8 jaarBelinda Gerretse
Sportzaal Plataanlaan Plataanlaan 4
Maandag
19:30-20:3014AerobicsAnnie Hagendijk
20:30-22:0015Conditie training HerenPiet Poot
Dinsdag
15:15-16:1516Sportfit 55+Daan Dijksma
16:30-17:3021Turnen Meisjes 6 en 7 jaarBelinda Gerretse
17:30-18:3061Turnen Meisjes 8 tot 10 jaarBelinda Gerretse
14:00-15:0019J/M Kleutergym 2,5 tot 4 jaarBelinda Gerretse
Woensdag
14:00-15:00xxJ/M Peutergym 4 tot 6 jaarBelinda Gerretse
15:00-16:00yyJ/M Peutergym 2,5 tot 4 jaarBelinda Gerretse
16:00-17:0017Turnen Meisjes 6 tot 8 jaarBelinda Gerretse
20:00-21:0022Conditietraining DamesAnnie Hagendijk
21:00-22:0023Conditietraining HerenAnnie Hagendijk
Donderdag
21:00-22:0025VolleybalGoof de Graaf
Vrijdag
14:15-15:1526Sportfit 55+Daan Dijksma
15:15-16:1568Sportfit 55+Daan Dijksma
recreatie
lesrooster turnhal
Turnhal de Fazant Fazantenlaan 4
Turnen Jongens/Heren recreatie
Maandag
20:00-21:0053Turnen jongens/Heren 15 jaar en ouderJordy Noordam
Woensdag
17:00-18:0036Jongens 6 en 7 jaarLotte Barth
18:00-19:0063Jongens 8 tot 10 jaarLotte Barth
19:00-20:0064Jongens 11 tot 14 jaarLotte Barth
ouder en kind gym
Vrijdag
09:00-10:0049J/M vanaf 1,5 jaarEllen van Leeuwen
10:00-11:0050J/M vanaf 2,5 jaarEllen van Leeuwen
breathe & relax
Dinsdag
11:15-12:15zzDames/HerenAstrid Roos-Welten
meisjes/dames turnen
Dinsdag
16:00-17:0030Turnen Meisjes 8 jaarEugenie den Braasem
17:00-18:0031Turnen Meisjes 9 jaarEugenie den Braasem
18:00-19:0075Turnen Meisjes 10 en 11 jaarEugenie den Braasem
Woensdag
16:00-17:0034Turnen Meisjes 8 en 9 jaarChristel Dubbeldam
17:00-18:0035Turnen Meisjes 10 tot 13 jaarChristel Dubbeldam
18:00-19:0065Turnen Meisjes 8 tot 10 jaarBelinda Gerretse
19:00-20:0066Turnen Meisjes 11 tot 13 jaarBelinda Gerretse
20:00-21:0037Turnen dames vanaf 14 jaarBelinda Gerretse
Donderdag
17:30-18:3040Turnen Meisjes 12 jaar en ouderChristel Dubbeldam
20:30-21:3044Damesturnen vanaf 20 jaarChristel Dubbeldam
Springgroepen
Donderdag
15:45-16:4547Jongens/Meisjes 5 tot 9 jaarBelinda Gerretse
16:45-17:4555Jongens/Meisjes 10 tot 14 jaarBelinda Gerretse
acrogymnastiek
Donderdag
18:00-19:0057Instapgroep alle leeftijden J/MBelinda Gerretse
free running
Donderdag
20:30-22:0056Jongens/Meisjes 13 jaar en ouderTim van Onselen & Tom de Roon