Lesrooster

  Lesrooster seizoen 2017-2018
Links
Sportzaal Ravensehoek Rode Kruislaan 3
Maandag
16:30-17:30
3
Turnen Meisjes 2010Miranda Kievit
17:30-18:30
4
Turnen Meisjes 2009Miranda Kievit
18:30-19:30
60
Turnen Meisjes 2008Miranda Kievit
Dinsdag
15:30-16:30
1
J/M Kleutergym vanaf 3 jaarMarrie Hanemaaijer
16:30-17:30
2
Turnen Meisjes 2011/2010Marrie Hanemaaijer
free running
Donderdag
16:00-17:00
62
Jongens/Meisjes 7 tot 9 jaarTim van Onselen
17:00-18:00
52
Jongens/Meisjes 10 tot 13 jaarTim van Onselen
Sportzaal Bolwerk "de Windroos" Bolwerk 46
Donderdag
16:00-17:00
7
J/M Kleutergym vanaf 3 jaarEugenie den Braasem
17:00-18:00
8
Turnen Meisjes 2011/2009Eugenie den Braasem
19.30-20.30
10
Conditietraining DamesAstrid Welten-Roos
20.30-21.30
6
Conditietraining DamesAstrid Welten-Roos
Sportzaal Nieuwenhoorn "de Woelhoek" Dorpsstraat 22
Maandag
15:30-16:30
11
J/M Kleutergym vanaf 3 jaarBelinda Gerretse
16:30-17:30
12
Turnen Meisjes 2011/2009Belinda Gerretse
Sportzaal de Plataanlaan Plataanlaan 4
Maandag
20:00-21:00
14
AerobicsAnnie Hagendijk
21:00-22:00
15
Conditie training HerenPiet Poot
Dinsdag
15:30-16:30
16
Sportfit 55+Daan Dijksma
16:30-17:30
21
Turnen Meisjes 2011/2010Belinda Gerretse
17:30-18:30
61
Turnen Meisjes 2009/2007Belinda Gerretse
Woensdag
14:30-15:30
19
J/M Kleutergym vanaf 4 jaarBelinda Gerretse
15:30-16:30
20
J/M Peutergym 2,5 tot 4 jaarBelinda Gerretse
16:30-17:30
17
Turnen Meisjes 2011/2010Belinda Gerretse
20:00-21:00
22
Conditietraining DamesAnnie Hagendijk
21:00-22:00
23
Conditietraining HerenAnnie Hagendijk
Donderdag
21:00-22:00
25
VolleybalGoof de Graaf
Vrijdag
14:15-15:15
26
Sportfit 55+Daan Dijksma
15:15-16:15
68
Sportfit 55+Daan Dijksma
Rechts
Turnhal de Fazant Fazantenlaan 4
Turnen Jongen/Heren recreatie
Woensdag
17:00-18:00
36
jongens 6/7 jaarLotte Barth
18:00-19:00
63
jongens 8 tot 10 jaarLotte Barth
19:00-20:00
64
jongens 11 tot 14 jaarLotte Barth
Vrijdag
20:30-21:30
53
Turnen jongens/Heren 15 jaar en ouderZsolt Gál
ouder en kind gym
Vrijdag
09:00-10:00
49
J/M vanaf 1,5 jaarEllen van Leeuwen
10:00-11:00
50
J/M vanaf 2,5 jaarEllen van Leeuwen
meisjes/dames turnen
Dinsdag
16:00-17:00
30
Turnen Meisjes 2009/2008Eugenie den Braasem
17:00-18:00
31
Turnen Meisjes 2007/2006Eugenie den Braasem
Woensdag
14:00-15:00
34
Turnen Meisjes 2009Christel Dubbeldam
15:00-16:00
35
Turnen Meisjes 2008Christel Dubbeldam
16:00-17:00
65
Turnen Meisjes 2007/2006Christel Dubbeldam
17:00-18:00
66
Turnen Meisjes 2005 en ouderChristel Dubbeldam
18:30-19:30
37
Turnen Meisjes 9 tot 12 jaarBelinda Gerretse
19:30-20:30
38
Turnen Meisjes/Dames 13 jaar en ouderBelinda Gerretse
Donderdag
16:00-17:00
39
Turnen Meisjes 2009/2008Marrie Hanemaaijer
17:00-18:00
40
Turnen Meisjes 2007/2006Marrie Hanemaaijer
19:30-20:30
42
Turnen Meisjes 12 jaar en ouderDenise Looij
20:30-21:30
44
Turnen DamesChristel Dubbeldam
Springgroepen
Donderdag
15:45-16:45
47
Jongens/Meisjes 6 tot 9 jaarBelinda Gerretse
16:45-17:45
55
Jongens/Meisjes 10 tot 14 jaarBelinda Gerretse
18:00-19:30
48
Selectie (op uitnodiging)Denise Looij
acrogymnastiek
Donderdag
18:00-19:00
57
Instapgroep alle leeftijden j/mBelinda Gerretse
Zondag
09:30-11:30
58
Selectie Acro nieuwe teams (op uitnodiging)Belinda Gerretse
11:00-13:00
67
Selectie Acro (op uitnodiging)Belinda Gerretse
free running
Donderdag
20:30-22:00
56
Jongens/Meisjes 14 jaar en ouderTim van Onselen
Tom de Roon