Lesrooster

  Lesrooster seizoen 2017-2018
Links
Sportzaal Ravensehoek
Rode Kruislaan 3
Maandag
16:30-17:30Turnen Meisjes 2010Miranda Kievit0
17:30-18:30Turnen Meisjes 2009Miranda Kievit0
18:30-19:30Turnen Meisjes 2008Miranda Kievit0
Dinsdag
15:30-16:30J/M Kleutergym v.a. 3 jaarMarrie Hanemaaijer0
16:30-17:30Turnen Meisjes '11/'10Marrie Hanemaaijer0
Woensdag
20.30-21.30Conditietraining DamesVacant0
Sportzaal Bolwerk "de Windroos"
Bolwerk 46
Donderdag
16:00-17:00J/M Kleutergym v.a. 3 jaarEugenie den Braasem0
17:00-18:00Turnen Meisjes '11/'09Eugenie den Braasem0
19.30-20.30Conditietraining DamesVacant0
Sportzaal Nieuwenhoorn "de Woelhoek"
Dorpsstraat 22
Maandag
15:30-16:30J/M Kleutergym v.a. 3 jaarBelinda Gerretse0
16:30-17:30Turnen Meisjes '11/'09Belinda Gerretse0
Sportzaal de Plataanlaan
Plataanlaan 4
Maandag
20:00-21:00AerobicsAnnie Hagendijk0
21:00-22:00Conditie training HerenPiet Poot0
Dinsdag
15:30-16:30Sportfit 55+Daan Dijksma0
16:30-17:30Turnen Meisjes '11/'10Belinda Gerretse0
17:30-18:30Turnen Meisjes '09/'07Belinda Gerretse0
Woensdag
14:30-15:30J/M Kleutergym vanaf 4 jaarBelinda Gerretse0
15:30-16:30J/M Peutergym 2,5 tot 4 jaarBelinda Gerretse0
16:30-17:30Turnen Meisjes '11/'10Belinda Gerretse0
20:00-21:00Conditietraining DamesAnnie Hagendijk0
21:00-22:00Conditietraining HerenAnnie Hagendijk0
Donderdag
21:00-22:00VolleybalGoof de Graaf0
Vrijdag
14:15-15:15Sportfit 55+Daan Dijksma0
15:15-16:15Sportfit 55+Daan Dijksma0
Rechts
Turnhal de Fazant
Fazantenlaan 4
Turnen Jongen/Heren recreatie
Woensdag
17:00-18:00jongens 6/7 jaarLotte Barth0
18:00-19:00jongens 8 tot 10 jaarLotte Barth0
19:00-20:00jongens 11 tot 14 jaarLotte Barth0
Vrijdag
20:30-21:30Turnen jongens/Heren 15 jaar e.oZsolt Gál0
ouder en kind gym
Vrijdag
09:00-10:00J/M vanaf 1,5 jaarEllen van Leeuwen0
10:00-11:00J/M vanaf 2,5 jaarEllen van Leeuwen0
meisjes/dames turnen
Dinsdag
17:00-18:00Turnen Meisjes '09/'08Eugenie den Braasem0
18:00-19:00Turnen Meisjes '07/'06Eugenie den Braasem0
Woensdag
14:00-15:00Turnen Meisjes 2009Christel Dubbeldam0
15:00-16:00Turnen Meisjes 2008Christel Dubbeldam0
16:00-17:00Turnen Meisjes '07/'06Christel Dubbeldam0
17:00-18:00Turnen Meisjes '05 en ouderChristel Dubbeldam0
18:30-19:30Turnen Meisjes 9 tot 12 jaarBelinda Gerretse0
19:30-20:30Turnen Meisjes/Dames 13 jaar e.oBelinda Gerretse0
Donderdag
16:00-17:00Turnen Meisjes '09/'08Marrie Hanemaaijer0
17:00-18:00Turnen Meisjes '07/'06Marrie Hanemaaijer0
19:30-20:30Turnen Meisjes 12 jaar e.oDenise Looij0
20:30-21:30Turnen DamesChristel Dubbeldam0
Springgroepen
Donderdag
15:45-16:45Jongens/Meisjes 6 tot 9 jaarBelinda Gerretse0
16:45-17:45Jongens/Meisjes 10 tot 14 jaarBelinda Gerretse0
18:00-19:30Selectie (op uitnodiging)Denise Looij0
acrogymnastiek
Donderdag
18:00-19:00Instapgroep alle leeftijden j/mBelinda Gerretse0
Zondag
09:30-11:30Selectie Acro nieuwe teams (op uitnodiging)Belinda Gerretse0
11:00-13:00Selectie Acro (op uitnodiging)Belinda Gerretse0
free running
Donderdag
16:00-17:00Jongens/Meisjes 7 tot 9 jaarTim van Onselen0
19:30-20:30Jongens/Meisjes 10 tot 13 jaarTim van Onselen0
20:30-22:00Jongens/Meisjes 14 jaar e.o.Tim van Onselen
Tom de Roon
0